מומחים בתחזוקת אתרי WordPress

שנים רבות של ניסיון באחסון, תחזוקה וניהול אתרי ושרתי וורדפרס, מאפשרות לנו לתת לך פתרון מקיף ומקצועי מן הקצה אל הקצה לאתרי וורדפרס. מיגרציות, תיקונים, התקנות תוספים, הטמעות ערכות עיצוב, הזנת תכנים וכיוצ"ב.
שירותים לוורדפרס
חבילת אחסון Wordpress
חבילת אחסון Wordpress

הענן הפרטי שלנו בנוי בטכנולוגית הפלאש המתקדמת ביותר ומבוססת על 100%SSD . בשילוב ה CDN של CloudFlare ומערכת האחסון המהפכנית שלנו, אתר הוורדפרס שלך ייטען במהירות שיא ולכן תזכה לניקוד גבוה באלגוריתמים השונים שלgoogle .

אנו משקיעים רבות בתחום אבטחת המידע של אתרי הוורדפרס. נתקין עבורך פלאגינים מיוחדים המסייעים לאבטחת האתר שלך. בנוסף אנו מפעילים מערכת הגנה מפני התקפות DDoS, מערכת IPS, מערכות מיוחדות למחיקת malware וקבצים זדוניים אחרים וכן גיבויים יומיים.

לכל אתר מוקצה ממשק הניהול המתקדם בעולם cPanel , למעלה מ200 סקריפטים (wordpress, joomla, magento וכו') להתקנה עצמית בחינם באמצעות Softaculous , ממשק יעיל ונוח לניהול חשבונות דואר, ממשק ניהול מסד נתונים מסוג phpMyAdmin , הגדרת דפי שגיאות שרת בהתאמה אישית (404 וכו').

כל אנשי צוות התמיכה שלנו מתמחים באחסון wordpress ותמיד יעמדו לרשותכם. בנוסף, ההתמחות שלנו בוורדפרס מאפשרת לך להתייעץ עימנו ולרכוש שירותי ניהול ותחזוקה נוספים לאתר שלך על מנת לחסוך לך זמן יקר אותו תוכל להשקיע בקידום הפעילות העיסקית שלך.

חבילת אחסון אתרים מותאמת במיוחד לוורדפרס החל מ - 60 ש"ח לחודש
צור קשר עם מחלקת המכירות ונשמח להתאים עבורך פתרון: 03-9700600

תיקון שגיאות נפוצות בוורדפרס

וורדפרס הינה מערכת מורכבת עתירת קוד ורכיבים. ככזאת, היא כוללת מגוון רחב של פונקציות ולצידן גם לא מעט שגיאות ובעיות, חלקן נפוצות וידועות וחלקן מסובכות יותר. כחברה העוסקת באחסון וניהול אלפי אתרי וורדפרס מזה שנים רבות, התוודענו למרבית השגיאות הנפוצות של וורדפרס כמו גם לשגיאות קצה מורכבות שאינן נפוצות.

תיקון שגיאה בוורדפרס דורש לא רק הבנה תכנותית ועיצובית, אלא גם זמן פנוי לחיפוש ומחקר אודות השגיאה והדרך הנכונה ביותר לפתור אותה מבלי לפגוע בחלקים אחרים באתר, מבלי לפגוע במהירות הטעינה של האתר ומבלי לפגוע בקידום האתר במנועי חיפוש. לכן, לשם תיקון שגיאות ב wordpress מומלץ להיעזר בחברה מקצועית המיומנת בכך.

שגיאות בוורדפרס עשויות להיות בשל הוספת תוספים שאינם תקינים, שגיאות בערכות נושא עיצוביות, שגיאות שרת, שגיאות בהגדרות של וורדפרס ועוד. כמו כן, השגיאה עשויה להתרחש באזורים שונים באתר – בכל האתר, כך שלא מתאפשרת כניסה לאתר, בפוסט ספציפי, במודול מסוים כגון גלריית תמונות, בממשק הניהול וכדומה. כל שגיאה דורשת התייחסות פרטנית שונה.

במהלך השנים טיפלנו בעשרות אלפי פניות הנוגעות לשגיאות באתר וורדפרס ומכאן צברנו ידע רב באיתור ותיקון שגיאות. נוכל לסייע לך בפתרון מהיר ויעיל לשגיאות שיתעוררו באתרך ונחסוך לך את המשאבים הנדרשים לאיתור והבנת השגיאה וכן בטיפולה על ידי מי שאינו מיומן בכך.

שירות תיקון שגיאות לאתרי וורדפרס החל מ - 250 ש"ח
צור קשר עם מחלקת המכירות ונשמח להתאים עבורך פתרון: 03-9700600

תיקון שגיאות נפוצות בוורדפרס
שינוי תוכן באתרי וורדפרס
שינוי תוכן באתרי וורדפרס

אתר המבוסס על מערכת wordpress כולל לרוב אלמנטים רבים של גרפיקה ותוכן. השלב הראשון של הקמת האתר מכיל בדרך כלל גם את העיצוב והזנת התוכן הראשוני. עם זאת, חיי הארגון הם דינמיים ויש לעדכן את האתר כל העת על מנת שימשיך להיות רלוונטי ולא מוצג ארכיאולוגי חסר ערך לחלוטין המכיל תוכן שאינו עדכני וכזה שלא יוכל לקדם את הפעילות העיסקית.

ללייבדיאנאס צוות מפתחים וגרפיקאים מנוסים שעומדים לרשותך לשם הזנת תכנים, החלפת תכנים, עדכון ידיעות חדשותיות, הוספת תמונות וכו'. אנו נשמח לטפל עבורך בכל התוכן אותו תרצה להציב באתרך, החל מעדכון מספרי הטלפון והפקס, דרך הוספה של מאמר חשוב בתחום עיסוקך ועד להחלפה כוללת של כל התוכן באתר לתוכן שיווקי ועכשווי יותר.

חשוב לדעת כי עבור גוגל, 'התוכן הוא המלך', משמע: בסריקה שמנוע החיפוש של גוגל מבצע לאתרך, הוא לא רק מאנדקס את הדפים השונים, אלא מדרג אותם, בין השאר, בהתאם לתוכן הדף. ככל שתוכן הדפים יהיה מורחב יותר, אינפורמטיבי יותר, מזוהה עם הלך השוק ובנוי בתצורה נכונה של מבנה דף, כך הסיכוי של הדף להתבלט בין התוצאות הראשונות בגוגל יהא גבוה יותר.

אנו עומדים לרשותך לשינויים גרפיים ושינוי תוכן אחר, לרבות עיצוב לוגו מחדש, החלפת לוגו, שינוי במיקום תכנים באתר, סידור מחדש של מבנה הקטגוריות באתר, הוספה או הסרה של גלריות תמונות, עיבוד תמונות והוספתן בגדלים שונים לאתר, עימוד תוכן וטיפול בכל טקסט נוסף.

שירות שינוי ועדכון תכנים לאתרי וורדפרס החל מ - 250 ש"ח
צור קשר עם מחלקת המכירות ונשמח להתאים עבורך פתרון: 03-9700600

התקנת תבניות עיצוב ותוספים לוורדפרס

Wordpress נבנה במקור כמערכת קוד פתוח המיועדת לבלוגים ובלוגרים. במהלך השנים, מפתחים רבים פיתחו מודולים רבים ושונים המאפשרים לוורדפרס לשמש כאתרי אינטרנט כמעט לכל תחום, באמצעות התקנת תבנית עיצובית מתאימה ותוספים (plugins) מתאימים. בסיס המערכת של וורדפרס יחד עם ערכת עיצוב ותוספים יוצרים יחד אתרי אינטרנט מרהיבים מבוססי וורדפרס.

קיימות כיום אלפי ערכות עיצוב לוורדפרס במגוון תחומים, כאשר בין הערכות קיימות ערכות חינמיות וערכות מסחריות בתשלום כמו גם ערכות המותאמות לאתרים הכתובים בעברית ומימין לשמאל (RTL). צוות הגרפיקאים של החברה מנוסה בהתקנה של ערכות עיצוב לוורדפרס ויכול לבצע עבורך רכישה והתקנה איכותית ומהירה של ערכה חינמית או מסחרית המתאימה לצרכיך.

לוורדפרס פותחו עשרות אלפי תוספים שונים המספקים מגוון רחב מאוד של פתרונות, החל מפתרונות לתוספות קוד, דרך הרחבות של טפסים, גלריות, האצה ועד לתוספי אבטחת מידע. צוות הפיתוח של לייבדיאנס מתמחה באיתור, רכישה, התקנה והטמעה של תוספים לוורדפרס, במהירות, במקצועיות ובעלויות נמוכות, כך שתוכל לשפר את עיצוב ותפקוד אתרך עוד היום.

חשוב להבין כי התקנה ויישום בדרך שאינה מקצועית לערכת עיצוב או לתוסף, עשויים לפגום ולפגוע ביכולת של אתר הוורדפרס שלך לפעול כראוי. לא אחת, ריבוי תוספים ושימוש בערכות עיצוב שאינן תקינות גורר אחריו תוצאה של אתר איטי ו'כבד' ואף לאתר הסובל מחוסר זמינות.

שירות התקנת ערכות עיצוב והתקנת תוספים לאתרי וורדפרס החל מ - 250 ש"ח
צור קשר עם מחלקת המכירות ונשמח להתאים עבורך פתרון: 03-9700600

התקנת תבניות עיצוב ותוספיפ לוורדפרס
שירותי גיבוי לוורדפרס
שירותי גיבוי לוורדפרס

ביצוע גיבויים בימינו הפך לחובה. ריבוי המקרים בגינם ניתן לאבד מידע הוא עצום, בין אם בשוגג ובין אם בזדון. אתר אינטרנט נבנה בעמל רב, החל מהחלק הגרפי שבו ועד לכתיבת והזנת התוכן שלו ומכאן החשיבות היתרה לביצוע גיבוי תמידי על בסיס יומיומי לאתר האינטרנט שלך, בייחוד כאשר הוא מבוסס וורדפרס וכולל בין השאר לא רק קבצים, אלא גם מסד נתונים.

לייבדיאנאס מספקת לכלל לקוחותיה אשר מאחסנים אצלה אתר גישה לממשק הניהול המוביל בעולם לאתרי וורדפרס – ממשק cPanel. באפשרות כל לקוח לבצע באופן עצמאי לחלוטין בעת שיחפוץ גיבוי לאתר ולמסד הנתונים. עם זאת, ביצוע ידני של פעולות כאלו על בסיס יומיומי הופך למטלה וסופו להישכח, להתבצע בתדירות נמוכה או לא להתבצע כלל. לכן, אנו מצעים מספר שירותי גיבוי ושחזור נוספים.

גיבוי נדרש מסיבות רבות ביניהן, עדכון גירסת וורדפרס שלא צלח, עדכון אוטומטי של תוספים שנכשל ופגם באתר, שינויי קוד שהרסו את האתר, נזק שנוצר למסד הנתונים, עדכון גירסה לערכת העיצוב שלא תואם את מבנה האתר, קבצי CSS שנהרסו, פריצה לאתר דרך דלת אחורית וכדומה. אנו מציעים שירותי גיבוי ושחזור מנוהלים בהם אנו נבצע עבורך את הנדרש במידה ונדרש שחזור.

כמו כן, אנו מציעים ללקוחותינו מודול לגיבוי אוטומטי ושחזור עצמאי מתוך ממשק גיבוי מקצועי המותאם במיוחד לאתרי וורדפרס באמצעותו הלקוח יכול לצפות בגירסאות הגיבוי שנוצרו עבורו, לבחור את התאריך המתאים ביותר לשחזור ולבצע שחזור בקלות וביעילות.

שירות גיבוי לאתרי וורדפרס החל מ - 10 ש"ח לחודש
צור קשר עם מחלקת המכירות ונשמח להתאים עבורך פתרון: 03-9700600

שירותי אבטחת אתרי Wordperss

אנו מספקים שירותי אבטחה, הסרת קוד זדוני ותיקון לאחר פריצה לאתרי wordpress .
מחקר קובע: יותר מ-73% מאתרי הוורדפרס כוללים חורי אבטחה קלים לפריצה! אתר פרוץ מסומן בגוגל כאתר שהגלישה אליו מסוכנת. הקידום נפגע. כמות המבקרים קטנה.
האתר הוא הפנים של העסק שלך. השקעת הון בהקמתו ובקידומו בגוגל.

במסגרת שירות הקשחה ואבטחה של אתרי וורדפרס, אנו מבצעים בין השאר את הפעולות הבאות שיחזירו את האתר למצבו התיקני וייגנו עליו מפני פריצות עתידיות:
✓ ביצוע גיבוי יזום ועדכוני גירסת wordpress לגירסה מעודכנת.
✓ תיקון בעיות קוד העשויות להוות פירצת אבטחה פשוטה להאקרים.
✓ הסרת קוד זדוני מאתר שנפרץ (אפילו אם אין לכך משמעות ויזואלית בשלב זה באתר)
✓ תיקון ושחזור אתרי וורדפרס לאחר שנפרצו.
✓ הקשחת אבטחה ע"י התקנת תוספים ושאר פעולות אבטחה נדרשות.
✓ המלצות לפעולות אבטחה נוספות ולשימוש/אי שימוש בפלאגינים מסוימים.

לאחר פעולות ההקשחה, אתרך ייהנה מהפעולות הבאות: הגנה מפני brute force , הגנה על תקיות ניהול, התראה על שינוי קבצים, מדיניות סיסמאות מוקשחות, הגנה מפני בוטים, הסרת header RSD, הסרת Meta Generator, חסימת משתמשים זדוניים, הסתרת הודעות שגיאה.

שירותי אבטחת אתרי וורדפרס החל מ - 1,195 ש"ח
צור קשר עם מחלקת המכירות ונשמח להתאים עבורך פתרון: 03-9700600

הקשחת אתרי וורדפרס
חבילת אחסון WooCommerce
אחסון WooCommerce

מצטיינים בתמיכה, במהירות ובאבטחת מידע לאתרי ווקומרס

WooCommerce היא אחת הפלטפורמות הנפוצות בעולם לאתרי מסחר אלקטרוני. המערכת מבוססת על ליבת wordpress ונדרש ידע נרחב בהגדרת החנות הוירטואלית ובהקצאת משאבי שרת נכונים כדי שהיא תפעל באופטימיזציה נכונה, במהירות ותוך כדי הקפדה על אבטחת מידע בייחוד לאור העובדה שזהו אתר סחר אלקטרוני ולא אתר תדמיתי.

לייבדיאנאס הקימה ענן פרטי מתקדם ומאובטח עליו אנו מספקים שירות אחסון מותאם במיוחד לאתרי woocommerce, כך שיפעלו בצורה מהירה ומהימנה. חשוב שספק האחסון שלך יהיה בעל ניסיון מוכח ורב שנים באחסון הפלטפורמה הייחודית הזאת לאתרי סחר אלקטרוני, כדי להימנע ממצב של אי זמינות או איטיות שתבריח את הגולשים והקונים הפוטנציאליים מסל הרכישות.

בייחוד לאור העובדה שחנות וירטואלית אינה עוד אתר פשוט, אלא מהווה זירת מסחר אמיתית ומקור פרנסה מהותי כסניף הוירטואלי של העסק שלך או ליבת העסק שלך ממש, אל לך להקל ראש בבחירת ספק האחסון. לייבדיאנאס מתמחה בהפעלת מנגנוני אבטחת מידע ומניעת אירועי סייבר ושמה זאת לדגש בפעילות אחסון האתרים אותה היא מספקת מזה שני עשורים.

צוות LiveDNS בעל ניסיון רב שנים באחסון אתרי wordpress בכלל ואתרי woocommerce בפרט ותמיד יידעו לספק שירות איכותי ומקצועי. נוכל לסייע במיגרצית האתר מספק אחסון קודם, בהתקנת מערכת חדשה, במעבר לשרת וירטואלי פרטי במידה הצורך ובהתקנות תוספים ייעודיים.

חבילת אחסון אתרים מותאמת במיוחד לווקומרס החל מ - 60 ש"ח לחודש
צור קשר עם מחלקת המכירות ונשמח להתאים עבורך פתרון: 03-9700600

כל המחירים לפני מע"מ.
התקשרו עכשיו ואחד מנציגינו ישמח לענות לכל שאלותיכם 03-9700600.