צור קשר צור קשר   הגנת סייבר SentinelOne EDR support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הגנת סייבר SentinelOne EDR
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
הזמן שלך יקר,
השאר פרטים ונחזור אלייך

CloudFlare אבטחת והאצת אתרים

 
LiveDns חתמה על הסכם שותפים עם CloudFlare והינה שותף עסקי ומפיצה של שירותי CloudFlare בישראל.
במסגרת שותפות זאת, יכולים לקוחותינו להנות מהתחברות לשרותי CloudFlare וסיוע בהגדרות ראשוניות בסיסיות, לרבות הגדרות DNS על ידי צוות המומחים של LiveDns ללא תוספת עלות.
שירות CloudFlare לאתרי אינטרנט מספק מגוון פתרונות שהיו עד לא מכבר נחלת אתרי אינטרנט גדולים בלבד וביניהם: האצת אתרים (CDN), אופטימיזצית אתרים, הגנת DDoS, הגנת WAF, DNS מאובטח ועוד.
למידע נוסף על CloudFlare
cloudflare קלאודפלייר

מה התועלת של שירות קלאודפלייר (CloudFlare) לאתר האינטרנט שלך?

האצת אתר האינטרנט
האצת אתר האינטרנט
CDN חדיש להפצת התוכן שלך לגולשים בעולם באמצעות מיקומים הקרובים אליהם יותר פיזית. המשמעות היא האצת הטעינה של אתרך לפי מיקומי הגולשים. CloudFlare מאחסנת באופן אוטומטי תוכן סטטי שלך במקומות שונים בעולם תחת רשת ה CDN שלה. ה CDN מאפשר לאתרים להיטען במקרים מסוימים אף פי שניים מהר יותר, נתון המסייע גם למיקום גבוה יותר במנועי החיפוש וגם לניווט מהיר יותר באתר שלך.
שיפור האבטחה וההגנה
שיפור האבטחה וההגנה
WAF בסטנדרט גבוה מאוד שמאפשר הגנה בפני אלפי פרצות אבטחה ידועות ובפני התנהגויות שאינן נורמטיביות לאתר, לרבות הגנת SQL Injection ו XSS. כמו כן, הגנה אולטימטיבית בפני התקפת מניעת שירות מבוזרת (DDoS). התקפות אלו הפכו לפופלאריות ביותר בשנים האחרונות ונדרשים משאבים עצומים כדי לזהותן ועל מנת להגן בפניהן לאחר שהמתקפה החלה. זהו הפתרון המשתלם ביותר לאבטחת אתרך.
העלאת זמינות האתר
העלאת זמינות האתר
שירות ה DNS של CloudFlare הוא גלובאלי, מהיר, יציב ומאובטח מאוד ומאפשר זמינות גבוהה ביותר של האתר, כל זאת לצד שאר יתרונות השירות הכוללים בין השאר אבטחת מידע ברמה גבוהה, הגנה בפני פריצות לאתר, סינון תעבורה שאינה לגיטימית לאתר, הקטנת גודל דפי האינטרנט לטעינה מהירה, אופטימיזציה של נתוני האתר בתעבורה ברשת האינטרנט וכל זאת על ידי ביצוע הגדרות פשוטות בממשק נוח.
אופטימיזציה לביצועי האתר
אופטימיזציה לביצועי האתר
ל CloudFlare מספר כלים מתקדמים המאפשרים לדפי אינטרנט שונים הכוללים פרסומות או יישומונים שונים צד ג' להיטען בצורה אופטימלית בגירסאות המובייל והדסקטופ שלהם. המערכת מבצעת מספר פעולות אוטומטיות בזמן טעינת האתר המאפשרות אופטימיזציה של הדף ובהתאם לכך טעינה מהירה יותר שלו. חסכון של כ 20% בגודל הדף וללא כל התקנה הנדרשת בצד אתר האינטרנט שלך.
 
למעלה מ 2 מיליון אתרי אינטרנט כבר משתמשים בשירותי CloudFlare להאצת האתר ולאבטחת מידע.
רשת ה CDN של CloudFlare – רשת אספקת תוכן הדור הבא
רוצה להפוך את אתר האינטרנט שלך למהיר יותר? עם CloudFlare זה אפשרי.

CloudFlare תיכננה את ה CDN שלה (רשת להעברת תוכן) ללא המורשת של 15 השנים האחרונות. הטכנולוגיה של CloudFlare מנצלת את השינויים האחרונים בחומרה, בטכנולוגיית שרת אינטרנט ובניתוב רשת. במילים אחרות, ClouddFlare בנתה את הדור הבא של ה CDN. התוצאה היא CDN קל להתקנה, זול יותר, ומתפקד בצורה טובה יותר מכל CDN אחר ש ניסית בעבר.

ב CloudFlare בונים את החומרה מהיסוד, כלומר בוחרים את רכיבי החומרה עד לרמת השבב. הפיתוח ברמת התוכנה מאפשר עיבוד של מיליוני בקשות לשנייה ביעילות. CloudFlare מפעילה רשת משלה, כך שיש באפשרותה לבחור את המיקום המדויק של מערכות הקצה בנקודות האסטרטגיות ביותר באינטרנט. דבר זה חיוני כדי להבטיח למבקרים שלך לקבל את זמני הטעינה של דפים ביותר והביצועים הטובים ביותר.

CDN של CloudFlare מפחית את מספר הקפיצות (hops) ומוריד את זמן השיהוי (latency). בממוצע, בקשה היא פחות מ -10 קפיצות ואורכת פחות מ 30ms. התוצאה? האתר שלך מקבל נוכחות גלובלית מהירה בתקציב סביר.
CloudFlare פועלת מתוך 86 מרכזי נתונים ברחבי העולם, כאשר ה CDN שלה שומר עותקים של הקבצים הסטטיים של אתר האינטרנט שלך באופן אוטומטי בנקודות הקצה של הרשת שלה. בתצורה הזאת, קבצים אלה מאוחסנים קרוב למבקרים שלך תוך אספקת התוכן הדינמי ישירות משרת האינטרנט שלך. CloudFlare משתמשת בטכנולוגיה הנקראת Anycast לניתוב המבקרים למרכז הנתונים הקרוב ביותר אליהם. התוצאה היא כי אתר האינטרנט שלך, בממוצע, נטען ומוצג במהירות כפולה עבור המבקרים שלך לא משנה היכן הם נמצאים.
בממוצע, אתר אינטרנט על רשת CloudFlare מוצג במהירות כפולה למבקרים שלו, מקבל 65% בקשות פחות וחוסך 60% מרוחב הפס וממשאבי שרת הנדרשים לעיבוד התעבורה המיותרת.
CloudFlare לעולם אינה מחייבת את הלקוחות על השימוש ברוחב הפס. ב CloudFlare מאמינים שאם האתר שלך פתאום מקבל פופולריות או סובל התקפה, אתה לא צריך לפחד מחשבונות רוחב פס מנופחים. CloudFlare גובה מחיר אחיד לכל תכנית, אשר מבוסס על פונקציונליות.
עם הרשת המבוזרת של CloudFlare, אם קיימת בעיה באחד ממרכזי הנתונים, מבקרים במרכזי הנתונים האחרים אינם מושפעים. אם הבעיה נמשכת, המערכת יכולה לנתב מבקרים בקלות למרכז נתונים הקרוב הבא. התוצאה הסופית היא חווית גלישה חלקה עבור המבקרים באתר שלך
CloudFlare
אבטחת WAF – הגנה על האתר שלך מפני פריצות ופירצות
CloudFlare יודע לסנן תעבורה שאינה לגיטימית ושמהווה סיכון לאתר האינטרנט. החל ממניעה של התקפות הזרקת SQL (SQL Injection ו Blind SQL Injection), דרך מניעת התקפות XSS ועד למניעת התקפות מניעת שירות מבוזרת (DDoS).
מערכת CloudFlare מאתרת באופן אוטומטי התקפות חדשות שצומחות ופוגעות באתרי אינטרנט ברשת שלה. ברגע ש CloudFlare מזהה את ההתקפה החדשה, השרות מתחיל לחסום את ההתקפה לאתרים הספציפיים ולכל האתרים המחוברים לרשת CloudFlare.
בנוסף, CloudFlare משתמשת במסד נתונים של איומים שונים המבוססים על מוניטין של מקורות הגלישה ובכך מונעת גלישה של מקורות לא אמינים לאתר האינטרנט שלך.
סובל מספאם בטפסים שונים באתר? גם את זה שירות CloudFlare יודע למנוע ובכך חוסך לך טירדה ובזבוז זמן יקר.
בגירסת ה business מאפשר שירות ה CloudFlare הגנת DDoS ב Layer 3, Layer 4 ו Layer7.
חבילות Cloudflare
חבילת PRO
80 ש"ח
חודשי
 
ביצועים מהירים יותר לאתר
אופטימיזציה למובייל
הגנת WAF– פיירוול אפליקטיבי
סטטיסטיקות כמעט בזמן אמת
שיקוף אל המתרחש באתרך
 
להזמנה
חבילת BUSINESS
800 ש"ח
חודשי
 
כל הסעיפים בחבילת ה PRO
הגנת DDoS מתקדמת יותר
אופטימיזצית web בשיטת Railgun™
הגנה כנגד התקפות ב Layer 3/4 ו 7
100% זמינות מובטחת
 
להזמנה
* המחירים אינם כוללים מע"מ.
* המחירים עבור דומיין אחד בלבד ללא סאב דומיינים
שאלות נפוצות

מהו CloudFlare? קניית דומיין

CloudFlare הוא שירות ביצועים ואבטחה שאנו מציעים ללקוחותינו. בממוצע, אתר אינטרנט המשתמש בשירות CloudFlare נטען במהירות כפולה, משתמש ב 60% פחות רוחב פס, מקבל כ 65% בקשות פחות ובאופן משמעותי בטוח יותר.

מה הקשר בין LiveDns ל CloudFlare? קניית דומיין

LiveDns הינה שותף מוסמך של CloudFlare. שירות CloudFlare מוצע על ידי CloudFlare ללקוחות אחסון האתרים והשרתים של LiveDns. תוכל בכל עת לפנות אלינו לכל שאלה בנוגע לשירות support@livedns.co.il כמו גם ל support@cloudflare.com.

כיצד פועלת הטכנולוגיה של CloudFlare? קניית דומיין

CloudFlare הוא שירות CDN (רשת אספקת תוכן) עם שכבת אבטחה פעילה ומתקדמת. ברגע שאתר אינטרנט מקשור לשירות CloudFlare, תעבורת האינטרנט שלו מנותבת דרך הרשת הגלובלית של CloudFlare.
הרשת של CloudFlare מאחסנת עותק של קבצים סטטיים קרוב למבקרי אתר האינטרנט, נתון שמבטיח תעבורת נתונים מהירה יותר מבמצב הקודם. CloudFlare אוגר משאבי מידע כגון: JavaScript, CSS ותמונות. הטכנולוגיה של CloudFlare מחליט באופן אוטומטי עבור אילו משאבים להפעיל זכרון מטמון בהתבסס על שמות סיומות קבצים כך שלא נדרשת כל קונפיגורציה ייחודית לאתר. CloudFlare גם מבצע דחיסה עבור כל בקשה.
הרשת של CloudFlare חוסמת ומגבילה איומי בוטים פוגעניים לפני שהם פוגעים בשרת עליו מאוחסן האתר, כלומר משאבי רוחב פס ומשאבי שרת מבוזבזים פחות והדבר מתבטא בשיפור ביצועים.

היכן ממוקמים מרכזי הנתונים של CloudFlare? קניית דומיין

תעבורת אתר שמחובר לשירות CloudFlare מנותבת ומסוננת דרך 86 חוות שרתים ברחבי העולם.

אילו סוגים של אתרים יכולים להשתמש ב CloudFlare? קניית דומיין

כמעט כל האתרים יכולים להשתמש CloudFlare. שירות CloudFlare פועל הן עבור אתרי אינטרנט סטטיים והן עבור אתרי אינטרנט דינמיים.
CloudFlare אינו מתאים עבור אתרי אינטרנט אשר מזרימים וידאו או אודיו ישירות מהשרת עליו ממוקם האתר. אם אתר האינטרנט משתמש ב YouTube או Vimeo עבור קטעי הווידאו המוטמעים בו, אזי קיימת תאימות ל CloudFlare. הזרמת תוכן וידאו או אודיו צריכה להיות בסאב-דומיין בו CloudFlare אינו נוגע, וזאת במידה והלקוח עדיין מעוניין לזרז את שאר האתר שלו.

לאתר שלי יש תעודת SSL. מה עליי לעשות? קניית דומיין

אם יש לך תעודת SSL, אתר האינטרנט שלך יכול להשתמש ב CloudFlare, אולם יש צעד נוסף. אם ה SSL שלך הוא על הדומיין שלך (עם ובלי www), תוכל להפעיל את שרות CloudFlare בגירסאות Pro או Business ולפעול בהתאם להוראות המפורטות כאן.

האם ל CloudFlare יש גישה למסד הנתונים שלי? קניית דומיין

לא. CloudFlare מתחבר לשרת עליו מאוחסן אתרך באמצעות HTTP ו/או HTTPS בלבד, בדיוק כמו שגולש כל מבקר אחר לאתרך.

האם שרות CloudFlare יאיץ את אתר האינטרנט שלי? קניית דומיין

ל CloudFlare יש פוטנציאל עצום להאיץ את אתר האינטרנט שלך, ממספר סיבות. ראשית, CloudFlare שומר זכרון מטמון של החומר הסטטי באתר ומפיץ אותו באמצעות רשת ה CDN העולמית שלו. בשל העובדה ש CloudFlare מבוזר על פני למעלה מ 80 חוות שרתים מסביב לעולם, המבקר באתר שלך יקבל את המידע מהמיקום הקרוב ביותר אליו גיאוגרפית. בנוסף, CloudFlare מבצע כיווץ של התוכן כך שיהיה יעיל יותר לתעבורה ברשת.
בנוסף, CloudFlare בוחנת את כל התעבורה לאתר שלך ומסננת תעבורה מסוכנת שמטרתה להזיק ובכך מקטינה באופן משמעותי את פניות השווא לאתר ואת המשאבים אותו צורך האתר ומשאירה אותם פנויים לתעבורה לגיטימית ובכך משפרת את מהירות טעינת האתר בצורה דרמתית.

האם שרות CloudFlare ימנע פריצות לאתר שלי? קניית דומיין

CloudFlare יודע לסנן תעבורה שאינה לגיטימית ושמהווה סיכון לאתר האינטרנט. החל ממניעה של התקפות הזרקת SQL (SQL Injection ו Blind SQL Injection), דרך מניעת התקפות XSS ועד למניעת התקפות מניעת שירות מבוזרת (DDoS).
מערכת CloudFlare מאתרת באופן אוטומטי התקפות חדשות שצומחות ופוגעות באתרי אינטרנט ברשת שלה. ברגע ש CloudFlare מזהה את ההתקפה החדשה, השרות מתחיל לחסום את ההתקפה לאתרים הספציפיים ולכל האתרים המחוברים לרשת CloudFlare.
בנוסף, CloudFlare משתמשת במסד נתונים של איומים שונים המבוססים על מוניטין של מקורות הגלישה ובכך מונעת גלישה של מקורות לא אמינים לאתר האינטרנט שלך.

לאילו פעולות CloudFlare לא מהווה תחליף? קניית דומיין

CloudFlare לא מהווה תחליף לתפעול נכון ואחראי של אתר האינטרנט. היות ומרבית אתרי האינטרנט בנויים כיום בקוד פתוח, על בעל האתר לוודא כי גירסת הפתרון (לדוגמא: wordpress) עימו הוא עובד היא העדכנית ביותר. כמו כן, אין תחליף לקביעת סיסמאות מורכבות, אימות כפול והחלפת סיסמאות בתדירות גבוהה יחסית. במקרה של אתרים שנבנו שלא על בסיס פתרון קוד פתוח ידוע, מומלץ לבצע בדיקת חדירות על ידי תוכנה או שרות מתאים. את כל אלו CloudFlare לא יחליף ורצוי לבצע פעולות אלו בכל אופן לכל אתר.

 
ללא שינויי קוד. ללא חומרה. ללא התקנת תוכנה.
כל המחירים לפני מע"מ.
התקשרו עכשיו ואחד מנציגינו ישמח לענות לכל שאלותיכם 03-9700600.

03-9700600 support@livedns.co.il
אחסון אתרים קניית דומיין חנות וירטואלית שרת וירטואלי VPS אחסון אתרים אלי סאסי קידום אתרים Copyright © LiveDns Ltd
קבלו הצעה משתלםת
קבלו הצעה משתלםת