Vicarius - vRx
זיהוי, תיעדוף ותיקון פגיעות בפתרון אחד

vRx מגנה על מערכות ההפעלה המותקנות בארגון ותוכנות צד שלישי מפני נקודות תורפה.
המערכת מאחדת את הערכת פגיעות התוכנות עם סוכן vRx יחיד אחד.
vRx תעשה את העבודה תמידית כדי שתוכל/י להתמקד באיומים החשובים ביותר ולתקן אותם.
Vulnerability Management, Patch Management, Network Scanner, Prioritization, Remediation
Vicarius - vRx זיהוי, תיעדוף ותיקון פגיעות בפתרון אחד
יותר מפתרון ניהול חולשות סטנדרטי


פלטפורמת vRx הינה מערכת לניהול חולשות המאחדת ומשכללת את כל שלבי תהליך ה- Vulnerability Management בארגון שלכם - החל מזיהוי ראשוני ובזמן אמת של החולשות המוכרות (ה-CVE's) וכן חולשות שאינן מוכרות (Zero Day Vulnerabilities), דרך מנגנון תיעדוף מתקדם שמסנן ומצביע על אותן חולשות ספציפיות שיכולות להיות מנוצלות בסביבה שלך בסבירות הגבוהה והמיידית ביותר, ועד למתן סל של כלי Remediation ו- Mitigation, כולל עדכוני אבטחה Virtual Patching ועוד.

המטרה היא שצוותי ה Security וה- IT ינהלו את כל התהליך ממערכת אחת, ללא צורך באינטגרציות ופלטפורמות משלימות לצורך ביצוע העדכונים וכיו"ב. הממשק אינטואיטיבי וחלק גדול מהתהליכים (ובפרט Patching) שהיום מבוצעים בצורה ידנית או ספורדית (60-80 אחוזים) יוכלו להיות מיושמים באמצעות פרוטוקול אוטומטי שתגדירו בהתאם לצרכי הארגון.

המערכת היא מערכת SAAS, ההתקנה פשוטה ומהירה והיא מעניקה מענה יעיל מאוד גם לעובדים מהבית (לדוגמה, אין צורך בחיבור ל- VPN כדי להתקין עדכונים חדשים לאותם משתמשים מרוחקים).
זיהוי פגיעויות

נראות מלאה של הנכסים במקום אחד, שכן לא ניתן לתקן את מה שלא ניתן למצוא. vRx מאפשרת נראות נכסים של 360 מעלות, באמצעות פתרון מבוסס ענן, של שרתים פעילים, תחנות עבודה, יישומים מותקנים ומערכות הפעלה, ומאפשרת לך שליטה מלאה על כל פעילות הנכסים בזמן אמת, הן בסביבות מקומיות והן בסביבות ענן.

תיעדוף פגיעויות

vRx מבצעת תיעדוף הקשרי בזמן אמת המערכת מאפשרת להתמקד בסיכונים שיש להם פוטנציאל אמיתי לניצול במקום לבזבז משאבים בפתרון בעיות שאינן קיימות. vRx נותנת עדיפות לפריצות תוכנה תוך שימוש במדדי בסיס סטנדרטיים בתעשייה לצד מנוע ציון סיכון לשימוש מבוסס AI ייחודי לסביבה ולעדיפויות שלך.

תיקון פגיעויות

למצוא ולחסל איומים ללא מאמץ. מעתה לא רק איתור הפגיעויות אלא תיקונם באותה המערכת. vRx מאפשרת לך לבדוק ולהתקין במהירות תיקונים בכל מלאי הנכסים של הארגון שלך עם תזמון אסטרטגי כדי למזער את ההשפעה העסקית וזמני השבתה. כלי פריסת תיקונים משולבים מכסים את יישומי Microsoft, Linux, Mac ויישומי צד שלישי מלוח מחוונים אחד כדי למקד ביעילות את הסיכונים.

אוטומציה

הפחתת סיכונים ועומס משאבים. האיומים, כידוע, לא לוקחים חופש, אבל את/ה יכול/ה. הפעולות האוטומטיות של vRx מאפשרות הפחתת איומים ותגובות אוטומטיות. באמצעות פעולות אוטומטיות, ניתן לעדכן אוטומטית נכסים בודדים או קבוצות שלמות, לפרוס תיקונים על סמך חומרה, ואפילו להגדיר סקריפטים להפעיל סריקת רשת עם Nmap בתגובה לטריגרים מוגדרים מראש.

למה vRx?

יתרונות vRx ברורים ומובהקים
ביחס לפתרונות אחרים בתעשייה.


פלטפורמה אחודה

מערכת אחודה שמחליפה 2-3 מערכות נפרדות.

פתרון הדור הבא

פתרון Next-Gen עם יכולות מתקדמות לצד תמחור משתלם.

מודל תוכנה כשירות

מבוסס SaaS, ממשק ידידותי ומעוצב וקל מאוד לתפעול.

5 דקות התקנה

אנו יכולים לספק ללקוחותינו שירותי התקנה והטמעה מהירה תוך דקות.

יכולות העבודה עם vRx של VICARIUS

סריקת רשת

vRx מספקת נראות מיידית לרשת שלך תוך שימוש בשילוב ה-Nmap החינמי שלנו, ומאפשרת לך להאיר את נכסי הרשת שלך ולהפוך את תוצאות הסריקה ללוח מחוונים.

מלאי נכסי הארגון

ידע מדויק של טביעת הרגל הדיגיטלית שלך הוא המפתח לבקרת אבטחה יעילה. קח שליטה עם נראות הנכסים בזמן אמת של vRx עם קטלוג ממצה של שרתים ותחנות עבודה פעילים.

ניתוח איומים

ניתוח סיכוני הנכסים של vRx מדרג את נקודות התורפה של כל נכס פרוס בארגון שלך, וממיין אותם על סמך רמת הסיכון והחשיפה המנותחים שלהם, ספציפית לסביבתך הייחודית.

תיעדוף הקשרי

יש יותר בניהול פגיעות מאשר רק לדעת שקיימת פגיעות. באמצעות xTags, vRx יוצרת ניתוח קונטקסטואלי המדגיש את האיומים הגדולים ביותר, כך שאת/ה יכול/ה לתת עדיפות לתיקון סיכונים בביטחון.

ניהול תיקונים

הפתרון לסגור ביעילות פערי אבטחה בהתראה של רגע או תזמון התקנות תיקון עבור מערכות ההפעלה Windows, macOS ו Linux כדי שתוכל/י להפחית באופן מתמיד את מצב הסיכון הארגוני שלך.

פעולות אוטומטיות

באפשרותך לחסוך זמן ולחץ ע"י תגובה אוטומטית לאיומים. הפעולות האוטומטיות של vRx מאפשרות לצוות שלך להגיב לאיומים ביעילות תוך מזעור כוח העבודה הנדרש לנקוט בפעולה.

Patchless Protection

ה-Patchless Protection™‎ של vRx פורס רשת ביטחון סביב הנכסים הפגיעים ביותר שלך תוך שימוש בהגנה בתוך הזיכרון, ומבטיח שהארגון יהיה תמיד מוגן גם כאשר אין תיקון או עדכון זמין.

Zero-Day Detection

vRx עוקבת אחר פעילות תוכנות זדוניות באמצעות ניתוח חזוי, ומאפשרת לך לפעול, במקום להגיב, לפגיעויות חדשות. עם אלפי נקודות תורפה חדשות בחודש, כדאי להיות מוכן לכל תרחיש סייבר.

ניהול משתמשים

תוכל/י להעצים את צוותי ה-IT ואבטחת הסייבר שלך בקלות עם ניהול משתמשים יעיל של vRx. הוספה, יצירה וניהול קל של פעולות, צוותים ובעלי עניין, הכל מלוח מחוונים אחד, ידידותי למשתמש.

מי כבר בחר לעבוד עם vRx ולהיות מוגן יותר?

ארגונים רבים בישראל ובעולם בחרו ב vRx וכעת הם מוגנים ויעילים יותר.
הפתרון מתאים לארגונים SMB החל מ 20 משתמשים ועד ארגוני Enterprise מובילים.

ADAMA logo
Navig8 logo
AppsFlyer logo
Wendy's logo
Earnix logo
Albert Einstein logo
Hessen logo
ISH logo
Ingram Micro logo
e 92plus logo
DACAS logo
INGALLS logo
Ingecom logo
ABInBev logo
SAMSUNG logo
Bupa logo
amdocs logo
DB Schenker logo
Starbucks logo
Exabeam logo
Pizza Hut logo
Sisense logo
SolarEdge logo
HardRock Cafe logo
Yellow Card logo
fasTco logo
כל המחירים לפני מע"מ.
התקשרו עכשיו ואחד מנציגינו ישמח לענות לכל שאלותיכם 03-9700600.