צור קשר צור קשר   הגנת סייבר SentinelOne EDR support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הגנת סייבר SentinelOne EDR
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
www.
מאגרי מידע מאגרי מידע
קו הפרדה

כיצד לתקן שגיאה "העלאת קובץ לשרת נכשלה " / “Upload: Failed to Write File to Disk” ?


מעוניין שנחסוך עבורך זמן יקר
ונפתור עבורך את התקלה בצורה מקצועית?
קוד קופון הטבה בסך: 50 ש"ח FIX50

שגיאה זו יכולה להתרחש בשל מספר סיבות. עם זאת, הנפוצה ביותר היא הרשאות תיקיה שגויות. לכל קובץ ותיקיה באתר שלך יש הרשאות. שרת האינטרנט שלך שולט בגישה לקבצים ולתיקיות בהתאם להרשאות אלה. הרשאות לא נכונות לתיקייה יכולות להסיר ממך את היכולת לכתוב קבצים בשרת. משמעות הדבר היא ששרת האינטרנט שלך לא יכול ליצור או להוסיף קבצים חדשים לתיקייה מסוימת ואז עשויה להתקבל שגיאה.


מה גורם לשגיאה : Upload: Failed to Write File to Disk ?


אם תנסה להעלות תמונות או קבצים אחרים מאזור הניהול של WordPress תקבל אחת מהודעות השגיאה הבאות:
• WordPress failed to write to disk
• WordPress has failed to upload due to an error failed to write file to disk
• Unable to create directory wp-content/uploads/2019/05. Is its parent directory writable by the server?


תיקון שגיאת העלאת קובץ נכשלה


ראשית, עליך להתחבר לאתר ה-WordPress שלך באמצעות FTP.
ברגע שאתה מחובר, אתה צריך ללחוץ לחיצה ימנית על התיקייה wp-content ולבחור הרשאות קובץ.
פעולה זו תציג תיבת דו-שיח הרשאות קבצים ב-FTP שלך. יש להזין 755 בשדה הערך המספרי. לאחר מכן, עליך לסמן את ‘Apply to directories only’ וללחוץ על אישור (OK).
תוכנת ה-FTP תגדיר הרשאות תיקייה ל-755 ותחיל הרשאות אלו על כל תתי התיקיות בתוך כולל תיקיית ההעלאות שבה כל התמונות מאוחסנות. עליך לוודא שגם הרשאות קבצים עבור קבצים בודדים בתיקייה wp-content שלך נכונים ,לחץ לחיצה ימנית על התיקייה wp-content ובחר הרשאות קובץ. הפעם נשנה הרשאות עבור קבצים. הזן 644 בערך המספרי ולאחר מכן סמן את התיבה שליד ‘Recurse into subdirectories’.
לבסוף, אתה צריך ללחוץ על אפשרות ‘Apply to files only’. לחץ על לחצן האישור כדי להמשיך. תוכנת ה-FTP שלך תגדיר הרשאות קובץ ל-644 עבור כל הקבצים בתיקייה wp-content. כעת תוכל לבקר באתר הוורדפרס שלך ולנסות להעלות קבצים.

אם אתה עדיין רואה את השגיאה, אז תצטרך ליצור קשר עם חברת האחסון שלך ולבקש מהם לרוקן את ספריית הקבצים הזמניים (temporary directory). וורדפרס מעלה את התמונות שלך באמצעות PHP אשר בשלב ראשון שומר את ההעלאות לספרייה זמנית בשרת האינטרנט שלך. לאחר מכן הוא מעביר אותם לתיקיית ההעלאות של WordPress. אם ספריה זמנית זו מלאה או לא מוגדרת כראוי, וורדפרס לא יוכל לכתוב את הקובץ לדיסק. תיקיה זמנית זו ממוקמת בשרת שלך וברוב המקרים אינך יכול לגשת אליה באמצעות FTP ולכן יהיה עליך ליצור קשר עם חברת האחסון שלך ולבקש מהם לרוקן אותה עבורך.
נכתב ע"י: LiveDns Ltd - אחסון אתרים  אחסון אתרים | תאריך: 6/13/2019
צפיות: 1622

חזרה לדף קודם