צור קשר צור קשר   הגנת סייבר SentinelOne EDR support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הגנת סייבר SentinelOne EDR
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
www.
מאגרי מידע מאגרי מידע
קו הפרדה

מה לעשות כאשר אתה נעול מחוץ למנהל מערכת וורדפרס / (Locked Out of WordPress Admin (wp-admin ?


לפעמים אתה עלול למצוא את עצמך נעול מחוץ לממשק ניהול אתר הוורדפרס. הדבר עלול לקרות אם שכחת את הסיסמא ואין לך גישה לדוא"ל לשחזור סיסמא.
גם תוסף או קוד בממשק הניהול של הוורדפרס הכתוב או מוטמע בצורה שגויה עשוי לנעול אותך. ייתכן גם שתאבד גישה לממשק הניהול במקרה של אתר וורדפרס פרוץ.


מה לעשות כאשר אתה נעול מחוץ למנהל מערכת וורדפרס - wp-admin?


מעוניין שנחסוך עבורך זמן יקר
ונפתור עבורך את התקלה בצורה מקצועית?
קוד קופון הטבה בסך: 50 ש"ח FIX50

שגיאה ביצירת חיבור למסד הנתונים


האם אתה רואה את השגיאה הזו בכל האתר שלך? הסיבה שאתה מקבל את השגיאה הזו היא כי וורדפרס אינו מסוגל ליצור חיבור אל מסד הנתונים וזאת מסיבות שונות. הדבר עשוי להתרחש אם מסד הנתונים שלך נפגם מסיבה כלשהי, או אם השרת שלך חווה בעיות.


White Screen of Death


בעיה זו מכונה לעתים קרובות כמסך המוות הלבן של וורדפרס. הדבר עשוי להתרחש בגלל שניצלת את מגבלת הזיכרון, או בשל תוסף המקודד בצורה גרועה או ערכת נושא. זה גם עשוי להיגרם על ידי חברת האחסון שלך.


בעיית סיסמא שגויה


לפעמים, גם כאשר אתה מקליד את השילוב הנכון של שם המשתמש והסיסמא, לא תוכל להתחבר. כאשר אתה מנסה לאפס את הסיסמא שלך, אינך מקבל את הדוא"ל. זה יכול לקרות אם היית קורבן של פריצה. אנו ממליצים שתאפס את סיסמת הוורדפרס שלך באמצעות phpMyAdmin.


הרשאות מנהל המערכת אבדו


לפעמים, ייתכן שתוכל להתחבר למנהל המערכת שלך בוורדפרס, אך לא תראה אף אחת מהפונקציות של מנהל המערכת. לדוגמא, אין תוספים, אין ערכות נושא וכו'. זה יכול לקרות אם הרשאות המשתמש שלך השתנו (לרוב בשל פריצה). האקרים מדביקים את האתר שלך ולאחר מכן מוחקים את הרשאות הניהול שלך. במקרה זה, עליך להוסיף משתמש שהוא מנהל מערכת למסד הנתונים של וורדפרס באמצעות (MySQL (phpMyadmin.


שגיאות PHP (לדוגמא שגיאת תחביר, פונקציה לא צפויה וכו')


שגיאות PHP אלה מתרחשות בדרך כלל בעת הדבקת קוד מאתר אינטרנט. לרוב, מנהלי הוורדפרס משתמשים בעורך וורדפרס מובנה הקיים בממשק הניהול שלהם. אם הדבקת קוד מאתר אינטרנט אשר נעל אותך מחוץ למנהל המערכת שלך בוורדפרס, הדרך היחידה לתקן בעיה זו היא באמצעות תוכנת FTP. לאחר התקנת תוכנת FTP, עלייך להכנס ל-FTP ולגשת לערכת הנושא ששינית. סביר להניח שזה היה הקובץ functions.php. עכשיו היפטר מהקוד שהוספת והעלה מחדש את הקובץ. סביר להניח שהבעיה נפתרה.
נכתב ע"י: LiveDns Ltd - אחסון אתרים  אחסון אתרים | תאריך: 6/12/2019
צפיות: 1207

חזרה לדף קודם