צור קשר צור קשר   הגנת סייבר SentinelOne EDR support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הגנת סייבר SentinelOne EDR
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
www.
מאגרי מידע מאגרי מידע
קו הפרדה

כיצד לתקן שגיאת "תחביר בוורדפרס" / "Syntax Error" ?


שגיאה זו מתרחשת בדרך כלל כאשר מנסים להוסיף קטעי קוד אל וורדפרס ובטעות מפספסים משהו או שבקוד ישנה שגיאת תחביר. פעולה זו תגרום לשגיאת ניתוח PHP ותראה הודעה כגון:

Parse error- syntax error, unexpected $end in /public_html/site1/wp-content/themes/my-theme/functions.php on line 175

הודעת השגיאה תציין את הדבר הבלתי צפוי שנמצא בקוד ואת מיקום הסקריפט שבו אירעה השגיאה עם מספר השורה. כדי לתקן בעיה זו יהיה עליך לתקן את התחביר בקוד. רוב הפעמים מדובר על סוגר חסר, או על תו לא צפוי בקוד.

מעוניין שנחסוך עבורך זמן יקר
ונפתור עבורך את התקלה בצורה מקצועית?
קוד קופון הטבה בסך: 50 ש"ח FIX50


תיקון שגיאת תחביר באמצעות FTP


כדי לתקן את שגיאת התחביר עליך לערוך את הקוד שגרם לשגיאה זו. ניתן להסיר אותו או לתקן את התחביר. לעתים קרובות שגיאה זו גורמת לכל האתר להיות בלתי נגיש. אם הדבקת את הקוד באמצעות Appearance » Editor במרכז הבקרה של הוורדפרס שלך, תהיה נעול מחוץ לממשק הניהול. אז כיצד תערוך את הקוד? הדרך היחידה לתקן זאת היא לגשת לקובץ האחרון שערכת באמצעות FTP. לאחר התקנת תוכנת ה-FTP, התחבר לשרת עליו מאוחסן אתר האינטרנט שלך וגש לקובץ הנושא שצריך לערוך. במקרה ששכחת איזה קובץ אתה צריך לערוך, פשוט תסתכל על קוד השגיאה. השגיאה תציג לך בדיוק איזה קובץ ואיזו שורה עליך לערוך.


תוכל להסיר את הקוד שהוספת בפעם האחרונה או לכתוב את הקוד בתחביר הנכון. לאחר שתסיים להסיר / לערוך את הקוד, שמור את הקובץ והעלה אותו בחזרה לשרת שלך. היכנס לאתר הוורדפרס שלך ורענן את הדף והאתר שלך יעבוד בצורה תקינה.מעוניין שנחסוך עבורך זמן יקר
ונפתור עבורך את התקלה בצורה מקצועית?
קוד קופון הטבה בסך: 50 ש"ח FIX50
נכתב ע"י: אחסון וורדפרס - אחסון אתרים | תאריך: 6/3/2019
צפיות: 1321

חזרה לדף קודם