צור קשר צור קשר   support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
www.
מאגרי מידע מאגרי מידע
קו הפרדה

מדוע לא ניתן להגדיר רשומת cname עבור דומיין (ללא www)?


הגדרת רשומת cname עבור דומיין ללא www אינה אפשרית.
הסיבה לכך שההגדרה אינה תקינה לפי תקן RFC 1034 סעיף 3.6.2



נכתב ע"י: LiveDns Ltd - אחסון אתרים | תאריך: 2/12/2015
צפיות: 3370

חזרה לדף קודם