צור קשר צור קשר   הגנת סייבר SentinelOne EDR support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הגנת סייבר SentinelOne EDR
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
www.
מאגרי מידע מאגרי מידע
קו הפרדה

רכשתי דומיין אצל רשם אחר, האם אוכל לחדשו דרככם?


כמובן! כל שעליך לעשות הוא לבצע פעולת Transfer פשוטה.
לאחר רישום למערכת ב: https://domains.livedns.co.il/Register.aspx , תגיע לממשק הניהול האישי שלך. עליך ללחוץ על קישור:
'העברת דומיין חינם' (https://domains.livedns.co.il/Transfer.aspx). לתשומת ליבך: אם ביצעת זה הרגע רישום חדש, תעבורנה מספר דקות עד שהמערכת תיצור עבורך איש קשר (דבר הנדרש לצורך העברת דומיין בין רשם לרשם) ותוכל לנסות תוך מספר דקות להמשיך את ההליך. לאחר לחיצה על: "העברת דומיין חינם" תוכל להקליד את שם הדומיין והממשק ילווה אותך עד לסיום ההליך שלאחריו תוכל לראות את הדומיין שלך מופיע תחת הטאב 'הדומיינים שלי' בסטטוס: 'ממתין להעברה'. אנא וודא כי הינך מבצע גם את השלבים הבאים:
1. עלייך ליצור קשר עם הרשם הנוכחי ולבקש כי יגדיר את סטטוס הדומיין למצב UnLock. ללא ביצוע פעולה זו הבקשה לא תאושר!
2. יש לדרוש מהרשם הנוכחי שיאשר את הבקשה - מחובתו לאשר את בקשתך ללא קבלת נימוקים. אם לא תתקבל תגובה מהרשם תוך חמישה ימים הבקשה תאושר אוטומטית.
3. הדומיין יופיע ברשימת הדומיינים שלכם עם סטטוס "ממתין להעברה". אם הבקשה לא תאושר מכל סיבה שהיא, הדומיין יעלם מהרשימה ויהיה צורך להגיש בקשה נוספת.
תוך פרק זמן של עד 5 ימים, הדומיין הרשום על שמך אמור לעבור רשם ל- LiveDns והדומיין יופיע בהתאם בממשק הניהול שלך. אם מסיבה כלשהיא, המעבר ייכשל, תקבל על כך הודעה נוספת עם הסיבה ותוכל לנסות שוב.

חשוב! אם הרשם הנוכחי מערים עליך קשיים בכל נושא שיחרור הדומיין ואישור בקשת המעבר אלינו, אנא יידע אותנו ונוכל לפעול בהתאם מול האיגוד, או שתוכל לפנות לאיגוד ישירות בנושא זה במייל: complain@isoc.org.il 
לאחר אישור הבקשה, הדומיין יופיע בממשק הניהול שלכם תחת טאב 'הדומיינים שלי' בסטטוס: 'דומיין פעיל'. בצמוד לסטטוס הדומיין קיים אייקון 'חידוש', כאשר לחיצה עליו תוביל אותך לחידוש הדומיין לתקופה של שנה/שנתיים בהליך קצר בעל שני שלבים.נכתב ע"י: LiveDns Ltd - אחסון אתרים  אחסון אתרים | תאריך: 4/14/2007
צפיות: 6248

חזרה לדף קודם