צור קשר צור קשר   support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
www.
אחסון אתרים  »  קידום אתרים – למה חובה לבחור בחברת שרתים טובה?
 

קידום אתרים – למה חובה לבחור בחברת שרתים טובה?


 
כולנו יודעים ושמענו על התחום של קידום אתרים במנועי חיפוש. אבל לא כולנו מודעים לנקודה מאוד חשובה. עד כמה תחום קידום אתרים והמיקומים של האתרים שלנו מושפעים מכתובות שרת שבהם יושבים האתרים שלנו.

כתובת שרת
על כתובת של שרת יכול להיות שקיימים הרבה אתרים שהם יושבים על אותה הכתובת מבחינת מיקום הקבצים. גוגל יודעת להבחין שעל כתבות אחת יש יותר מאתר אחד, אבל איך זה יכול להשפיע על מיקומי האת שלנו? אז ככה, נניח שאנו מקדמים אתר העוסק בשירות, אנו עובדים קשה ומקדמים אותו על ידי דוחות seo דוחות מבנה לאתר, מחקרי מילות מפתח ומה לא?! אבל נגיד שבאותה הכתובת של האתר שלנו בשרת יושב אתר המפר את המדניות של גוגל ואו של כל מנוע חיפוש שבו אנו בוחרים לקדם, מה שיקרא זה שכל האתרים באותה כתובת יסומנו על ידי המנועי חיפוש, הקידום יהיה פחות אפקטבי, יכול להיות שכמעט בכלל לא יקבל השפעה במיקומים כלפי מעלה.

האם כלים של גוגל מראים זאת?
אז זהו שלא. לגוגל אין עניין לעזור למקדמי אתרים לשפר את המיקומים האורגניים שלהם, כן יש לגוגל עניין לשפר את הרלוונטיות בעיני הגושלים וכן את חווית המשתמש. גוגל תמיד תנסה למנוע את ההיפך מכך. כלי קידום של גוגל כגון WMT או בשמו החדש Google search console לא יאפשרו לנו לדעת לגבי כתובת השרת האם גוגל סימנה את הכתובת.


קידום אתרים

אז מה עושים?
פונים לחברת שרתים אמינה שיודעת לתת לך איפיון מלא מה אתה צריך! אם אתה צריף קידום ממומן, אז הם יציעו לך לרכוש שטח ללא חשש מול אותה כתובת ip שבו האתר שלך ישב. אם אתה הולך לקדם אורגני, אז הם יציעו לך לרכוש חבילת איחסון עם כתבות שרת ip משלך. מי זאת החברה הזאת – נו באמת זאת החברה livedns

בהצלחה!
כל המחירים לפני מע"מ.
התקשרו עכשיו ואחד מנציגינו ישמח לענות לכל שאלותיכם 03-9700600.

03-9700600 support@livedns.co.il
אחסון אתרים קניית דומיין חנות וירטואלית שרת וירטואלי VPS אחסון אתרים אלי סאסי קידום אתרים Copyright © LiveDns Ltd