צור קשר צור קשר   support@livedns.co.il  |  03-9700600  | 
אודות
הספק המושלם לפתרונות ענן ואחסון אתרים
www.
אחסון אתרים  »  רישום דומיין בינלאומי
 

דומיין בינלאומי


 
. .www
דומיין הינו כתובת אינטרנט המשמשת כשירות הפניית כתובות. כל החומר המכיל את אתרך ממוקם על גבי שרת עם כתובת ייחודית. כתובת זאת נקראת: כתובת IP. כתובות IP בנויות מסדרות של מספרים כדוגמת: 62.219.78.217 כתובת הדומיין שלך מפנה את מבקרי האתר שהקלידו אותה בשורת הכתובת בדפדפן אל אתרך באמצעות תירגום הכתובת ל- IP בעזרת שרתי DNS. השימוש בדומיין במקום בכתובת IP נפוצה מאוד משום הקלות לזכור שם דומיין ולא סידרת מספרים. באמצעות דומיין ניתן להגיע לאתרים בקלות על ידי הקלדת הכתובת, כדוגמת: www.livedns.co.il

כל אירגון או פרט, הרוצים להקים אתר באינטרנט זקוקים לכתובת אישית ברשת. רצוי שהכתובת שתבקש לרשום תהיה מזוהה עם שם האתר, המוצר, החברה, האירגון, היישות או הנושא אותו אתה מתכוון להציג ברשת. כל כתובת באינטרנט ניתן לתפוס רק פעם אחת בידי גוף כלשהו, לכן רכישת הכתובת מקנה לך את הזכות הבלעדית עליה, ובכך גם מבטיחה את קיומך ברשת האינטרנט. כמו כן, אם אתה מתכנן להשתמש בכתובת בעתיד כדאי להזמין את כתובתך כבר עכשיו כדי להמנע מבעוד מועד ממצב שבו גוף אחר ירשום את השם הייחודי לך, שכן ברישום דומיין "הראשון שרושם זוכה". כמו כן, לחברת LiveDns Ltd כרשם דומיינים מוסמך על ידי איגוד האינטרנט הישראלי, קיימים שרתים המספקים אפשרות להציג את הדומיין ברשת בעמוד זמני "תחת בנייה", כדי שבבוא העת תוכל להשתמש בו.

LiveDns מציעה רישום דומיין מסוג :Top Level Domain (TLD)
.COM, .NET, .ORG, .BIZ, .INFO, .NAME

וכן רישום דומיין מסוג :Country-Code (ccTLDs)
.us, .mobi, .tv, .ws


מומלץ לרשום דומיין במספר סיומות כדי להבטיח את קלות הגישה לאתר בסיומת מקומית עבור קהל לקוחותיך ו/או ספקיך במדינות איתם הינך נמצא בקשרי עבודה וכן עבור קהל היעד אליו אתה פונה.כל המחירים לפני מע"מ.
התקשרו עכשיו ואחד מנציגינו ישמח לענות לכל שאלותיכם 03-9700600.

03-9700600 support@livedns.co.il
אחסון אתרים קניית דומיין חנות וירטואלית שרת וירטואלי VPS אחסון אתרים אלי סאסי קידום אתרים Copyright © LiveDns Ltd