צור קשר צור קשר   support@livedns.co.il  |  03-9700600 הספק המושלם לחבילת אחסון אתרים מקצועית
אחסון אתרים | קניית דומיין | שרת וירטואלי
www.
אחסון אתרים  »  הדרך הבטוחה להופעה במנועי חיפוש
 

קידום אתרים במנועי חיפוש


 
אתם מתכוונים להשיק אתר אינטרנט חדש, או שאתם בעלי אינטרנט קיים - מטרתכם העיקרית כעת היא שאנשים יגיעו ויגלשו לאתרכם ובאתרכם. קיימות דרכים רבות למצוא אתרים ותחומים באינטרנט, כאשר הדרך הנפוצה ביותר היא שימוש במנועי החיפוש למיניהם.
בשורות הבאות ניעץ לכם כיצד לקדם את אתרכם ( קידום אתרים ) במנועי החיפוש השונים, נציג עובדות, טיפים וטריקים לקידום האתר שלכם במנועי החיפוש.
להלן מספר שלבים אשר יסייעו לכם לקדם את אתרכם במנועי החיפוש:

הערה: קידום אתרים דורש ידע, סבלנות ועבודה רבה. כאן נתנו טיפים כלליים שיכולים לקדם את אתרכם במידה רבה במנועי החיפוש השונים ועל מנת להגיע למקומות הראשונים נדרש ידע נוסף.

שקול היטב את מילות התוכן והידיעה
עליך למנות מילות חיפוש אשר יגדירו את אתרך בצורה הטובה ביותר. רשום לפניך את עשרת המילים הטובות ביותר לתיאור אתרך ועיסוקך המרכזי, כמו גם מוצרים ושירותים רלוונטיים המהווים את ליבת עיסקך. נסה לחשוב כאדם מן השורה אשר ירצה לבצע חיפוש המתאים לעיסקך, וחשוב מה היה אותו פלוני רושם במקומך. השתדל לרשום מילים מוכרות בכלל ובתחומך בפרט, ואל תסטה מצירוף של יותר משתי מילים.
בנה לעצמך רשימה מובנית של מילות תוכן בעברית ובאנגלית מופרדות בפסיקים ביניהן, וכן כתוב פיסקה קצרה אחת המתארת את אתרך בצורה הטובה והקולעת ביותר, הן בעברית והן באנגלית.
צור שורת כותרת המתאימה לכל עמוד באתרך
שמור על שורת כותרת (title) אשר תתאר באופן מהיר וחד את אשר הינך מציע בכל עמוד ועמוד באתרך.
זכור! ה- title יהווה פעמים רבות את שורת הכותרת שתופיע בתוצאות מנוע החיפוש. לפיכך, ככל שהיא תהיה רלוונטית יותר למחפש, כך יגדל הסיכוי כי יבצע לחיצה ויגלוש לאתרך.
הצגת תוכן נכונה בעמודי האתר
וודא כי אתרך הינו בעל תוכן טקסטואלי. גם אם אתרך בנוי בפלאש, ניתן לשלב בו חלקים הכתובים ב- html, כשאר אלו יכללו את התכון הטקסטואלי של אתרך. מוטב כי מילים מרכזיות אותן ציינת כבר בסעיף 1 כמילות המתארות טוב ביותר את עיסוקך ואתרך, תופענה במהלך הטקסט הכתוב. מנועי החיפוש מבצעים סריקות אוטומטיות על הדפים, וככל שהתיאור מתאים יותר לחיפוש הגולש, כך יגדלו הסיכויים להופעתם במהלך החיפושים השונים.
כתיבת תוכן מתאים תגדיל את הסיכוי להופיע במנוע החיפוש תחת חיפושים רלוונטיים וכן תגדיל את זמן הימצאו הגולש באתרכם והמשך התעניינותו במה שהינכם מציעים לציבור הרחב.
צור מילות meta ומקם אותן בכל דף באתר
חשוב ליצור תגיות meta בכל עמוד ועמוד באתרך. תגיות meta הן תגיות html חבויות אשר מתארות את העמוד האינטרנטי. מנועי חיפוש רבים נוהגים לסרוק תגיות אלו ופעמים רבות נקבע הדירוג בהתאם להן. אל תנסה ליצור מצג שווא, ואל תשלב מילים אשר ייתכן ויהיו פופולריות אך אינן מתאימות לאתרך, פעולה שכזאת נתונה לכישלון.
מבנה מומלץ לתגיות meta באתרכם נתון בדוגמא הבאה:
<html>
<head>
<meta NAME="ROBOTS" CONTENT="INDEX, FOLLOW">
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=Windows-1255">
<meta http-equiv="Content-Language" content="he">
<meta name="Author" content="LiveDns Ltd - Web Development Department">
<link REV="made" href="mailto:sales@livedns.co.il">
<meta name= "keywords" content= "webhosting, domain, domains, e-commerce, ecommerce,hosting, אחסון אתרים, אחסון, שם מתחם, קידום אתרים , אירוח אתרים, שידרוג אתרים, קטלוג וירטואלי, חנות וירטואלית">
<title>LiveDns Ltd. Advanced Internet solutions - אחסון אתרים בישראל</title>
</head>
וודא כי קיימים ברשת היפר-לינקים המובילים לאתרך
מנועי חיפוש רבים סורקים את הרשת בעזרת ה crawler. כלומר: לינק אחד מוביל לאחר. אם קישור לאתרכם יופיע תחת אתר מסוים אשר אותו מנוע החיפוש סורק באופן תדיר, הרי שהמנוע יעבור לסרוק גם את אתרכם ואת הקישורים הקיימים תחת אתרכם. ככל שאתרכם יהיה מקושר יותר ברשת, כך ידורג האתר במיקום גבוה יותר ויוצג טוב יותר במנועי החיפוש. לפיכך, אם אתרכם חדש לחלוטין, לא יוכל מנוע החיפוש להגיע אליו לבד, ויהיה עליכם לרשום אותו ידנית במנועי החיפוש השונים, ולוודא כי קיימים אליו קישורין נוספים מאתרים אחרים. ניתן לרשום את האתר לאינדקסים שונים, להצטרף לרשת החלפות באנרים ועוד...
אל תנסה לרמות
אל תנסה לרמות את מנועי החיפוש . שיטה של כתיבת מילות חיפוש מילוני פעמים באתר בצבע הרקע ושיטות דומות צפויות לכישלון. מנועי החיפוש מתוחכמים מאוד ויידעו לזהות כי מדובר בניסיון לרמות אותם ואת המנגנון שלהם. דבר זה יכול להוביל לידי הסרת אתרכם ממנוע החיפוש וצירופו ל'רשימות שחורות'.
רישום האתר לגוגל
http://www.google.co.il
כתובת האתר: http://www.google.co.il
כתובת להוספת אתרכם לגוגל
כל המחירים לפני מע"מ.
התקשרו עכשיו ואחד מנציגינו ישמח לענות לכל שאלותיכם 03-9700600.

אודותינו
אודות החברה
דרושים
הסכם קבלת שירותים
הסכם רישום דומיינים
איחסון אתרים ושרתים
אחסון אתרים Linux
אחסון אתרים Windows
חבילות דואר אלקטרוני
שרת וירטואלי VPS
שירותים ותוכנה
חנות וירטואלית בחינם
תחזוקת שרתים
ניהול DNS
שירות CloudFlare
צור קשר
03-9700600 support@livedns.co.il
לייבדיאנאס אפליקציה
אחסון אתרים קניית דומיין חנות וירטואלית שרת וירטואלי VPS אחסון אתרים Copyright © LiveDns Ltd